Начало»Профил на купувача»Процедури»Публично състезание за: "Доставка на нетна активна електрическа енергия"

Процедури

23 април '18

Публично състезание за: "Доставка на нетна активна електрическа енергия"

Публично състезание: обявление 843605 за: "Доставка на нетна активна електрическа енергия от изпълнител – координатор на стандартна балансираща група, за ниско напрежение, с пълно администриране на информационния поток с ЕСО и поемане на разходите за небаланси за нуждите на Национален исторически музей и филиали: Боянска църква, гр. София; Земенски манастир „Св. Йоан Богослов”, гр. Земен, община Земен, област Перник; Национален Музей „Параход Радецки”, гр. Козлодуй, община Козлодуй, област Враца; Църква "Св.Св.Теодор Тирон и Теодор Стратилат", с. Добърско, община Разлог, област Благоевград"

От тук може да изтеглите образците на документите за кандидатстване.