Начало»Новини»НИМ за поредна година организира летен лагер за деца от 5 до 12 години.

15 май '15

НИМ за поредна година организира летен лагер за деца от 5 до 12 години.

Защо този лагер е уникален?
  1. Защото за нас вниманието към децата и тяхното комплексно развитие са на първо място;
  2. За малките ни посетители се грижат високо квалифицирани експерти в различни области: история, обичаи, традиции и изкуства. Те помагат на децата не само да намерят отговори на въпросите, които го вълнуват, но и да ги увлекат в завладяващо музейно приключение.
  3. Всеки ден предлагаме интересни теми, които се съпътстват с интерактивни и логически игри, приложни занимания и изненади.
Основната цел на заниманията е децата да имат пълноценни дни, наситени с познания  и приятни емоции, както в експозицията така и сред природата в прекрасния парк на НИМ.

Вашето дете може да стане активен участник в детския лагер „Аз историята и природата”, след предварителна записване на следния адрес: „Витошко лале” № 16. Носете със себе си ибележка от личния лекар за здравословното състояние на детето: алергии, пристъпи и т.н..

Заявките се приемат от 04.05. 2015 г.

Заниманията са организирани за една седмица. Лагерният ден започва в 9.30 ч. и завършва в 17.00.

Цената на дете за една седмица е 150 лв., а за второ дете от семейството е 135 лв. Броят  на децата е ограничен, групите са от 8 до 15 деца.

Повече информация може да получите на тел.